| ana0metalhead a întrebat:

Acesta este o intrebare pentru baieti... dar si pentru fete: Cum pot cuceri un baiat? va rog mult ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Heytu a răspuns:

Daca esti deja cu acel baiat zic eu ca trebuie sa fi mai indiferenta cu el.nu l stresa tu prima cu msje sau sa l suni.lasa l pe el sa te caute primul` si daca nu o face.inseamna ca chiar nu l interesezi ca si fata. daca nu esti cu el.cum a zis si SoftCristi. un baiat iubeste o fata dupa mintea ei.sa fi inteligenta.desteapta si mereu cu cate o solutie pentru orice problema ivita.omoara`l putin cu indiferenta ta.pe baieti ii innebunesc chestia asta.si se ambitioneaza si mai tare.pana ajung sa ti cada la picioare. e foarte simplu si cu baietii astia.nu sunt ei atat de smecheri pe cat par.cred ei ca ne pot face pe noi.sa stii ca nu e asa. daca esti fata isteata poti sa i faci tu pe baieti! pupic

11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu poti. Unui baiat de vrei sa se uite la tine atrage-i atentia prin inteligenta ta.

| cossmy a răspuns:

Pai...sa zicem ca e mai usor invers, adica sa cuceresti o fata...la baieti, trebuie sa incerci sa intri in vorba cu el, fara sa pari insa prea "disperata". Acum doar esti fata, sigur stii cum sa te mai dai usor la el, daca iti raspunde inapoi, ai reusit si poti sa treci la mai mult... acum baftawinking

| r8driver a răspuns:

Exact cum a spus si @andreyeugen trebuie s-al cunosc ca sa-mi dau parerithinking

Dar pot sa-ti spun cum m-a poti cuceri pe minerolling on the floor rolling on the floor

| r8driver a răspuns:

A-ti spun cand o s-a pot trimite mesaje private, mai exact peste3-4 zile... poate mai repedewinking
Tu mai ancearca, poate reusesti s-al cuceresti.
Succes.

| matchpoint a răspuns:

Daca nu te superi raspund la intrebarea ta cu o intrebare. Tu esti Napoleon?
El avea o obsesie; aceea de a cucerii noi si noi teritorii. Un baiat nu se cucereste.

| putzulica a răspuns:

Pai atragei atentia cu ce i place lui mai mult la o fata. nustu trebuie sa il si cunosc ca sa iti spun.winking

| Rox_5939 a răspuns:

Fii tu insati! Daca vrei sa fii cu el ar trebui sa te placa pentru ceea ce esti, nu pentru ceea ce ar crede el ca esti...

| night_crawler a răspuns:

Cumpara un bidon cu benzina...nu sti vorba aia... mi-am luat masina ...caut fata cu benzina laughing

| cristim24 a răspuns:

Fi feminina, spontana, surazatoare. Lasa-l sa creada ca are dreptate mai mereu. Taci si asculta-i povestile. Afla-i hobby-urile si spune-i ca sunteti pe aceeasi lungime de unda. Un parfum bun si o lenjerie delicata face mai mult decat 1000 de cuvinte. Bea o bere cu el si mai vorbim. Invita-l la o terasa, nu-ti cad galoanele. Si nu-l fa de ras in fata colegilor sau prietenilor. SI NU FI GELOASA, sau nu-i arata asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing depinde ce baiat, ca sunt unii pe care ii atragi cu inteligenta ta, cum zici cristi, sau cu felul in care arati (si cred ca stii la ce ma referbig grin) vezi si tu ce il pasioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin naturalete...sinceritare...putina indiferenta... un zambet timid, plind de ''iintelesuri...cred