| iszabela a întrebat:

as mai avea o intrebare...cum pot cuceri un baiat? Va rog ajutati-ma dau funda pentru cel care imi da un sfat care sa mearga.

5 răspunsuri:
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Buna,ca sa uimesti un baiat vorbeste cu el cumparati niste haine mai cool, sexy sti tu cam ce le plac baietilor vorbiti despre ceva!

| anonima1995 a răspuns:

In primul rand trebuie sa te informezi putin despre baiatul respectiv. Apoi ar trebui sa apari "din greseala" prin locurile frecventate de el. Incearca sa-i atragi atentia. Urmeaza-ti instinctele si sa nu iti fie frica sa intri in vorba cu el. Va aprecia daca vede ca esti indrazneata si sigura pe tine. Fi putin atenta si la modul in care te imbraci daca vrei sa il cuceresti, vreau sa spun alege haine in care te simti bine, nu incerca sa pari ceea ce nu esti, fii naturala. Incearca sa ai o atitudine sexy nu vulgara. Apropo, nu ii da impresia ca esti disperata dupa el sau ceva de genul, dar da-i de inteles intr-un mod subtil ca esti interesata de el. Converseaza cu el pe teme comune. Bate niste apropouri ocazionale ca il placi. Fi misterioasa in preajma lui, asta il va face interesat sa afle mai multe despre tine.
Sper sa te ajute sfatul meu. Multa bafta si nu uita: fii tu insuti!

| Florin43 a răspuns:

Salut! si eu sunt baiat si uite cateva metode: 1. Vorbeste cu el discuta cat mai mult 2. Incepi cu discutiile simple de genul unde stai sau cum sunt parintii tai, sau daca este genul care nu vorbeste asa mult uitate in ochii lui zambeste-i happy ma bucur ca te am ajutat

| iszabela explică:

Dar eu il cunosc pe tip de cand eram foarte foarte mici.....si ne intalnim aproape in fiecare zii.

| iszabela explică:

Are si o sora mai mica cu un an decat mine si ne intelegem foarte bine...