| mroxana a întrebat:

TPU, am o intrebare pentru fete si baieti, cum pot cuceri un baiat?

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Sa fie cat de cat placuta fizic, doar sa nu fie rotunda, atat cer eu. Sa fie inteligenta, sa stie ce sa vorbeasca caci daca este de o frumusete rara dar scoate numai perle, atuncea nu ma intereseaza fata respectiva. Sa nu fie superficiala adica sa nu-i pese prea mult de bani, cluburi, cadouri sau alte lucruri care necesita bani. Sa-mi arate ca eu sunt foarte important pentru ea, gen sa-m idea mesaje deseori, sa-mi zica niste lucruri unice si frumoase, sa-mi faca niste gesturi afectuoase, etc. Sa nu fie extra machiata sau tatuata sau cu piercing, eu unul nu sunt de acord cu aceste lucruri, este ca si cum ti-ai scrie pe frunte istoria vietii tale.
Daca as intalni o asemenea fata, cu siguranta m-a indragosti de ea!

5 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Mersi frumos pentru funda :*

| Andrei32133 a răspuns:

Pai pe mine ma poti cuceri asa sa fi naturala sa nu fi geloasa sa fi ambitioasa desteapta sa apreciezi ceea ce fac eu. pai cam asa m-ar cuceri o fata pe mine

| mroxana explică (pentru Andrei32133):

Mersi tu primesti funda

| Senaris a răspuns:

Eu sunt baiat si iti explic cum ajung eu sa plac o fata. In primul rand trebuie sa fie naturala, nu cimentata cu tot felul' de prostii. Daca e o colega de clasa sa fie interesata de materia care sunt si eu, biologie sau mai stiu eu. Sa nu fie o tocilara de aia, adica, sa-i pese de scoala dar sa nu stea 12/14 sa invete. Sa fie slaba, nu-mi plac deloc persoanele supraponderale. Sa se bage-n seama pe un subiect comun, care sa fie interesant pentru amandoi. Si, sa aiba acel ceva care sa ma inebuneasca, nu stiu cum sa explic, nu e vorba de aspectul fizic ci de caracter.

| mat31new a răspuns (pentru Senaris):

Aha, deci nu iti place nici cimentata nici cu temelie rolling on the floor