| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 saptamani am facut dragoste cu iubitul meu.Dupa primul nr acesta a ejaculat,s-a sters putin iar apoi am continuat,dar foarte putin pentru ca "mititelul" s-a "culcat". Maine, pe 5 ar trebui sa imi vina menstruatia dar mi-e putin teama deoarece nu am niciun simptom.As fi putut ramane insarcinata? Mentionez ca aveam si scurgerile alea vaginale ca in perioada fertila.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Greu de spus daca ai ramas sau nu insarcinata, vei vedea maine sai poimane, sper sa iti vina

| Vix999 a răspuns:

Sanse sunt din pacate.
Scurgerile vaginale le ai mereu.
Este posibil sa fie totusi o dereglare si atat. Mai asteapta o saptamana. Daca nu iti vine, fa-ti un test de sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca ramai

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteLover a răspuns:

Sa spera ca nu se va intampla nimic, dar sunt sanse sa ramai insarcinata.totusi un test va fi concludent dupa 7 zile de la contactul sexual neprotejat

| piki98 a răspuns:

Mda.s-a sters si ati continuat.nu stit ca pe canal mai raman spermatozoizi? daca urina dupa nu era nicio pr dar daca doar s-a ster sunt multe sanse sa ramai insarcinata

| Deeiutsa a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi, trebuie doar sa astepti ziua de maine si vei vedea... :*
Sper sa nu te ingrijorezi pentru ca totul va fi bine:*