| tanasemadalina a întrebat:

Acum 2 saptamani l-am intrebat pe fostul meu prieten daca vrea sa ne impacam si sa mai dam relatiei noastre o sansa si mi-a spus ca "nu,nu se mai poate,te rog sa ma intelegi"si eu i-am spus ca pentru mine macar sa se mai gandeasca si mi-a spus"ok,o sa ma gandesc"si mi-a spus ca imi va spune pe mess s-au pe afara cand ma vede ce a hotarat si a trecut destul de mult timp si el nu mi-a spus nimicsad. Cand ne-am intalnit pe afara, vorbea cu mine alte subiectesad
Oare sa mai astept? sa mai sper?sad
Tacerea lui este un raspuns?crying
Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Ca i-a fost jena sa-ti mai spuna inca o data nu. Poate are pe altcineva daca ti-a spus canu se mai poate.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna păi deja ti a spus odată că nu se m ai poate, iar la insistențele tale a acceptat să se m ai gîndească, dar evident răspunsul este nu. Tu nu te ai prins?

| newarena1 a răspuns:

Fetelor, lasati trecutul in urma. Inca nimeni nu a murit din dragoste. O sa treaca si asta. Gaseste-ti pe altcineva care o sa te iubeasca cu adevarat si nu o sa puna punct relatiei fara motiv.

| iubesteOrezul a răspuns:

Eu cred ca tacerea lui spune multe. Cum ar fi ca nu mai vrea. Dar lasa-l pe el in pace. Esti fata si esti mult mai buna ca toti baietii din lumea asta. Pana la urma o sa vezi ca o se se reintoarca el la tine cand tu vei fi indragostita de altcineva si atunci ii va parea rau. Niciodata sa nu stai dupa un baiat. Daca el nu te place ii zadarnic. Mandiria si inteligenta ta nu se compara cu el. Niciodata nu sta dupa un baiat oricat de mult l-ai iubii. Cand nu ii reciproc o sa-ti treaca de la sine. Sper ca te-am ajutat.