| sorina18 a întrebat:

Am observat ca de cateva zile fostul meu prieten este schimbat in bine.Tot timpul se uita la mine cand ies pe afara,se baga in seama cu mine, imi zambeste.Noi jucam mereu tenis si se ofera sa ma ajutehappy,pe mess ma baga des in seama,(nici cand eram cu el nu ma baga atat de des in seama pe mess), ma intreaba daca ies pe afara.Au trecut 2 saptamani de cand ne-am despartit.El a pus punct relatiei pentru ca nu credea ca suntem potriviti si atunci mi-a spus ca nu vrea sa ne mai impacam niciodatastraight face.
Ce sa inteleg din comportamentul lui din ultimile zile si din gesturile lui?
Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Este cam DUBIOS.Eu cred ca si-a dat seama ori ca nu prea are sanse momentan la o alta iubita, ori ca esti buna si ca daca renunta la tine este rau pentru el si e clar ca vrea sa va reimpacati dar depinde de tine daca asta se va intampla sau nu.Mai asteapta putin sa vezi ce mai face. laughing Bafta! :*

| mona a răspuns:

Cred ca si a dat seama ca de fapt te iubeste si ca a fost un prost ca ti a dat papucii si acum regreta

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Poate că-i lipseşti..nu le face gratuit, ceva trebuie să fie. Aşa cred.

| joanna26 a răspuns:

Ori a dat de alta fata si a vazut k nu are aceleasi calitati k tine ceea ce l a facut sa se gandeasca mai mult la tine si sa i fie dor de tine, ori a fost confuz cand a pus punct relatiei si acum si a dat seama de greseala si incearca sa te ia inapoi...asa sunt baietiioh go on
funda?

| neutrino a răspuns:

A vrut sa agate alta fata si nu a reusit. Pentru nu a sta pe tusa pana gaseste pe altcineva, a venit la tine. E si el barbat si are nevoie de o fata, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te vrea inapoi..cum au scpus si ceilalti.ori nu a avut sanse la alta si a venit inapoi la tine, ori ii pare rauu pentru ce a facut..etc..vrea sa te recastige..depinde de tine ce vei face.:*