| Cristina788 a întrebat:

Acum 2 săptămâni un coleg a pus o poza pe Facebook unde a adaugat etichete pentru câțiva prieteni dar și pentru mine (în perioada aia el era singur) si eu i-am scris cateva comentarii frumoase la poză. De curând a început să iasă cu o fată și brusc am observat că a sters toate comentariile scrise de mine.Deci m-am obosit degeaba pentru că el a șters tot ce i-am scris dar eticheta este încă pe poză (scrie numele meu). Aș vrea să nu mai vorbesc cu el pentru că are prietenă, dar totuși îmi pun întrebarea de ce încă mai am eticheta la poza lui? oare a uitat să o șteargă sau inca se gândește la mine?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Poate a sters comentariile alea la cererea acelei fete sau le-a sters chiar fata respectiva.
De ce sa nu vorbesti cu el? Daca-l vezi doar ca pe un viitor iubit, nu mai vorbi, dar daca sunteti si prieteni...

Ce spui tu acolo e prea putin important.

| Hammurabi a răspuns:

Nu-ți mai fă iluzii deșarte, el deja e cu altă fată. Eticheta aia nu înseamnă că se gândește la tine.

| Ether a răspuns:

Comentariile le-a sters ca sa nu le vada actuala prietena sau poate chiar ea le-a sters. Daca s-ar mai gandi la tine atunci eventual le stergea si incerca sa te contacteze. Nu a facut lucrul asta, inseamna ca momentan nu are rost sa iti mai bati capul. E greu cand iti place de cineva mai mult sa renunti. In viata trecem peste multe deluzii, cu toate astea viata merge inainte si merita traita.winking

| Stef45 a răspuns:

Comentariile erau de la tine, deci cealalta fata si-ar fi dat seama de anumite lucruri.In schimb poza are mai multe persoane etichetate printre care si tu.Nu cred ca sta cineva sa analizeze persoanele etichetate in schimb comentariile da, rezulta ca nu a vrut sa o stearga.

| UsualBoy a răspuns:

Este clar că încearcă să înlăture toate semnele care ar putea să dea de înțeles că există și alte admiratoare. Poți să-i mai lași alte comentarii și să vezi ce se întâmplă... Dacă continuă să le șteargă, nu face de tine!

| Asly a răspuns:

Sigur a uitat, băieți nu sunt atenți la atâtea detalii ca o fată