| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.Un prieten a pus o poza pe facebook cu mai multe persoane iar pe mine a pus eticheta altui baiat si la comentarii persoana care era etichetata pe mine a spus de ce e etichetat pe mine si a mai zis ceva care ma deranja.cum sa raportez poza sau comentariile fara ca ei sa stie? ajutati-ma urgent va rog.

2 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

Poți șterge eticheta.
Când dai pe poză apare jos scris cu alb Opțiuni.Dai pe el și apoi alegi Raportează/șterge eticheta.
Eu zis să alegi Șterge eticheta.
Baftă!happy

| sickoffallthings a răspuns:

Nu prea ai cum sa raportezi fara sa ii apara mesaj detinatorului pozei.