| YourGirl93 a întrebat:

Acum 2 zile eu si iubitul meu ne sarutam destul de pasional ma rog... la un mom dat cand ne-am oprit el a inceput sa tremure... S-a excitat prea mult sau din ce cauza?

8 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

De la un sarut? nu cred ca ala era motivul sau cine stie, probabil s-o fi excitattonguetongue sau poate l-a apucat frigulbig grintongue

| Danny a răspuns:

Probabil ca l-ai surprins cu ceva si a tremurat brusc... Cum se mai intampla cand ti-e frig, ca sa iti imaginezi.

| CybeRAthlete a răspuns:

Daca nu de la frig, cine stie, poate romanu' "blowed his load"... nu poti sti niciodata happy
bafta

| bebitzuluy a răspuns:

Probabil!

| YourGirl93 explică:

De la frig sigur nu era. L-am intrebat ce are si nu mi-a spus... si a tremurat asa cateva minute.

| YourGirl93 explică:

Si de fapt nu a fost un simplu sarut adica au fost si atingeri chestii...
Intrebarea e de fapt daca baietii tremura asa cand se excita, sau doar unii sau daca este intr-adevar de la chestia asta?

| Hhwswas a răspuns:

DA LOGIC! si stiu raspunsul
oricum iubitul tau e puternic caci nu a inghetat.
Ok sti din ce cauza?
ai luat winterfrashlaughing)

| RolyBack a răspuns:

Probabil... dar este posibil sa fie emotionat sa cevahappy