| anonim_4396 a întrebat:

Este ceva normal sa te exciti cand te saruti? Eu si iubitul ne sarutam mai pasional si toata sunt uda. Uneori ma ud chiar daca stiu ca va urma sa ne sarutam asa. Mi-e frica de ce va urma, adica daca vom incepe relatia sexuala, sa nu ud tot patul. :-s E destul de jenant. Ceva medicamente/naturiste recomandate? Mersi frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E foarte normal, iar pentru barbat este foarte excitant. Stai linistita, e normal sa te umezesti oricat de mult, nu e deloc jenant, este sexy.

| alucard_3848 a răspuns:

Pai e destul de sexy... daca te uzi.sh nu. ti face grija ca daca il exciti pe prietenul tau nu prea ii va mai pasa daca u esti uda.nai de ce sa te rusinezi. iar medicamente.pai intreba o farmacista sau la ginecolog.

| georgyana2012 a răspuns:

Da asa este!