| Marianjdjsjwj a întrebat:

Acum 2 zile mi s-a rupt ata penisului in timp ce ma masturbam.Nu mi-a curs mult sange si nici durere nu am simtit dar nu stiu ce sa fac.Am doar 14 ani. Vreau sa mentionez ca eu ma masturbez destul de rar si cu o igena buna. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca te-ai fi prezentat la un cabinet de Urologie, ar fi putut fi posibil ca medicul urolog sa fi intervenit si sa-ti ''repare'' acea ruptura prin operatia chirurgicala de frenotomie/frenoplastie. In acest moment NU mai ai ce face, fiindca de acum incolo penisul tau va deveni pe zi ce trece un penis cu sensibilitatea din ce in ce mai redusa. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| R3sPeCt a răspuns:

Nu este nimic grav. De exemlu, in tradita Albaniei, copiilor li se taia ata la nastere sau la botez, nu imi aduc aminte bine. Daca 1 popor intreg traieste cu aceasta,, problema,, sigur supravietuiesti si tuwinking

| Patronu1 a răspuns:

Sincer, în afara de să o lași asa nu prea mai ai ce face. O sa te usture puțin când faci șușu, după cum probabil ți-ai și dat seama. Nu înțeleg ce te deranjează totuși, ca, mai devreme sau mai târziu oricum o sa se rupă, nu cred ca sunt mulți oameni care merg cu ea în mormânt. Mai bine asa decât sa se fi rupt când ești cu o fata, eventual o și speriai pe săracă fata, credea ca te-a omorât. Bafta!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Patronu1):

Conform statisticilor medicale existente in acest domeniu, in jur de 80-85% dintre barbatii activi sexual intreaga viata, au frenul intreg si intact in momentul in care sunt bagati in sicriu si ingropati. big grin

| Patronu1 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Înseamnă că el nu mai face parte din aceasta categorie atunci, mersi de informatie, asta chiar nu știam