| LuckyMe28 a întrebat:

Acum 3 zile am facut sex cu prietenul meu pentru prima data protejat. Am crezut inainte ca nu mai sunt virgina pentru ca se juca cu degetele, mi-a curs si sange. Dar in momentul penetrarii iar mi-a curs sange. Iar acum daca introduc si in deget sau orice altceva incep sa sangerez. credeti ca am o problema?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Sunt anormale sangerarile, daca persisita ar fi indicat sa mergi la un ginecolog.

3 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Nu sunt anormale. Până la ur este o rana, e nevoie de ceva timp sa se vindece. Unele sângerează și la 2 sau al 3 contact.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sangerarile amintite sunt cu totul anormale. Ar fi foarte bine ca de urgenta, sa te prezinti la o consultatie ginecologica. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, ai o problema cu aceste sângerări. Consulta de urgenta un medic ginecolog.