| lavynya98 a întrebat:

Acum cateva zile am facut petting cu prietenu meu.eu i'am atins penisul si aveam pe mana substanta din aceea care apare cand el este excitat. l'am luat de mana si peste cateva minute el mi-a introdus degetul in vagin...sunt sanse sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Greu de spus. teoretic nu sunt sanse, practic e posibil, desi cred ca riscul este foarte mic.

7 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Doar daca ai avut ciclu.

| mimi_2935 a răspuns:

Nu, ramai insarcinata dupa contact sexual, numai daca a ejaculat in vagin.

| iankey04 a răspuns:

Daca iti baga pla da, asa nu.

| Đeeα a răspuns:

Daca ai 12 ani dupa cum se intelege dupa username atuncea nu poti fi insarcinata daca nu ti-a venit menstruatia. Si daca ai peste 14-15 ani consulta un doctor sau fa-ti un test de sarcina.

| Carla_2656 a răspuns:

Nu,stai linistita.

| orion a răspuns:

Nici o sansa

| NIKU_6254 a răspuns:

SORY da tie nu tii rusine sa vb asa ceva de-o pilda la mine in moldova toate sunt rusinoase sa vb asa ceva publik