| sweety9girl a întrebat:

Acum cateva zile m-am bagat in seama cu un baiat si apoi am fost la o petrecere amandoi. Inainte de petrecere nu ma saluta prin liceu, dar se uita la mine iar in seara petrecerii s-a uitat intruna la mine, oriunde m-as fi dus ma cauta cu privirea. Apoi l-a luat o fata la dans si s-a nimerit exact langa mine si in timp ce dansa cu ea el tot se uita la mine. Era foarte aglomerat si tot intram unul in altul pana am ajuns fata in fata si m-a salutat apoi am inceput sa dansam si sa ne zambim unul altuia. Apoi toata seara ne-am zambit si ne-am privit. Iar astazi la distanta de 2 zile, tot nu ma saluta, dar ma cauta cu privirea si cand ne intersectam privirile el se uita in alta parte. Faza este ca el este foarte popular si eu nu prea sunt, el arata super bine, iar eu nu sunt cine stie ce... ce as putea intelege din toate astea?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E prea popular pentru tine, dar nici cababil de lucruri marete inca nu este! Mai mult fitele sunt de el!

| grab a răspuns:

Astea sunt timiditati ieftine de baieti rasfatati.
abordeaza-l candva si stati de vorba, intreaba-l ce mai face, cand puteti sa iesiti la o plimbare daca are chef... d-astea.
spor!

| Eolande a răspuns:

Din pacate, parerea mea, e ca ar trebui sa renunti la ideea ca ar vrea ceva cu tine. stand si asteptandu-l poti rata alti baieti care chiar ar vrea sa vorbeasca cu tine, dar tu te gandesti la el. deci mai gandeste-te daca merita