| SpeșălGirl a întrebat:

Aseara am fost la un fel de petrecere dintr-un local.Eram cu prietenii mei si acolo ne-am intalnit si cu alti colegi mai mari de la scoala.Toata lumea dansa, asa ca am inceput sa fac si eu acelasi lucru. Dansam cu prietena mea si deodata a venit un amic de al ei, ne-a imbratisat pe amandoua si am dansat toti trei.Ea plecase si am ramas eu cu el, tot asa, toate bune si frumoase pana cand tot am inceput sa ne apropiem (el ma stie si de la scoala).Tot ne-am apropiat, pana m-a sarutat. Apoi, mi-a zambit si i-am zambit si eu.Am continuat sa dansam si ne-am mai sarutat de 3 ori, a fost exact ca-n filme.laughingCand s-a sfarsit muzica m-a luat in brate.La sfarsitul petrecerii, ne astepta afara pe mine si pe prietenii mei, ca sa pelcam impreuna.Eu am iesit prima din local si eram singuri, insa era destula distanta intre noi. Atunci se uita la mine si a venit sa ma intrebe unde stau, mie mi s-a parut ca incerca sa faca conversatie. Apoi ne-am dus acasa si astazi, i-am dat like la o postare ca sa ma observe.Nu a zis nimic.Problema e ca nu stie cum ma cheama, la scoala am mai vorbit pe hol si de astea, dar nu m-a intrebat cum ma cheama sau ceva.Doar discutam.Ma gandesc ca nu a spus nimic poate pentru ca nu stie ca eu sunt fata de ieri...ce sa fac? Sa-i mai dau ceva?laughingFunda, va rog ajutati-ma.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai fost doar o distractie de o seara atat, snteti la varsta la care experimentati diversitatea sexuala nu trebuie sa va implicati in relati

| corbulalbrosu a răspuns:

Asteapta sa va intalniti luni la scoala si abia atunci ai sa iti dai seama daca te va "recunoaste" si in functie de modul de a se comporta vei putea trage concluziile corecte. Deoarece pana maine nu mai e mult timp te-as sfatui sa astepti pentru a nu da impresia de "disperata". Bafta.

| R0R0 a răspuns:

Asteapta sa faca el ceva, in mod direct.
Indirect, tu poti sa te intalnesti intamplator cu el pe hol si atunci il intrebi :"Tu esti, parca, baiatul de la petrecere?" (sau ceva de genul) si astepti sa vezi ce face el

| ywar a răspuns:

Toane, toane! stai linistita, impresii de moment, hormoni. Avea o problema mare in pantalonasi.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

1.Trebuie sa ai o atitudine cat mai indiferenta fata de el.
2.Imbraca-te mai atragator
3. Daca tu intri pe el, deja te-ai pus la picioarele lui, iar el nu va mai avea simtul vanatorii
4.Cand il vezi, un salut-salut si gata
5.O sa te caute el

| FloriFloricaa a răspuns:

Păi zi-i și tu pe facebook "o fost faom ă petrecerea aia, nu?" apoi o să te întrebe el anumite chestii, și etc.

| maiamia16 a răspuns:

Pai daca i-ai dat like, nu crezi ca s-a uitat si la pozele tale? happy
sunt sigura ca te-a recunoscut, dar poate asteapta sa il cauti tu.winking
daca iti place de el incearca.
daca vezi ca incerci in zadar, renunta! big grin
si daca a simtit vreodata ceva pentru tine isi va da seama ce a pierdut si o sa te caute el, cand probabil va fi prea tarziu! :*