| printziii a întrebat:

Acum ceva timp am cunoscut un baiat la mine la tara...Si am stat de vorba pana cand ne-am combinat cum s-ar spune, am stat ceva timp impreuna[cat am stat eu la bunici], si am spus ca ramanem impreuna, chiar daca este distanta intre noi, dupa 2 zile de la plecarea mea am auzit ca si-a facut prietena, dar el tot mai vb cu mine prin mesaje si din asteaoh go on iar acum in vacanta de vara el s-a despartit de aceasta tipa sh s-a intors la mine, acum suntem impreuna de o luna jumatate sh pana acum ne-am inteles super bine, dar asta seara am auzit ca a stat cu o fata "prietena de-a mea" si nu stiu ce sa fac, pentru ca pur si simplu il iubesc.si a fost si primul cu care... intelege-ti voi, ce pot sa fac in cazul asta?

Răspuns Câştigător
| Bogdanell5 a răspuns:

Buna. Arunca'i toate sentimentele tale si toate parerile in brate. Exemplu: X, eu chiar tin la tine si sincer nu imi pasa ce ai facut cu alte fete cat eu nu am fost aici, dar sincer vreau sa fie ceva cat de cat serios ce p**a mea. Intelege ca te iubesc si ca ma doare cand aud ca ai stat cu alte fete...

1 răspuns:
| AnnaS98 a răspuns:

Spune-i ce simti si ce crezi despre tot ce face el pe la spatele tau. vezi si u ce reactii are. multa bafta! funda?