| anonim_4396 a întrebat:

Acum doua saptamani am fost la ziua varului meu si am mancat putina frisca mia fost rau cu varsaturi dureri sub stern am fost la medicul de familie totul a trecut saptamana trecuta dupa cina am avut iar senzatii de greata, diaree, dureri si am ajuns la spital acolo miu facut toate analizele necesare si totul a iesit bine de atunci am dureri sub stern si in dreapta sub coaste, ursuri tot in partea dreapta la spital m-au indopat cu antibiotice si pastile dar degeaba..de o saptamana nu mananc nici cat un nou nascut imi este frica sa nu imi fie din nou rau, sa vars.nu stiu ce sa mai fac scuzati categoria dar la cea potrivita nu primesc raspunsuri

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie să faci ecografie, esti fată băiat ce esti? ce virstă ai dă ne detalii.

| devor a răspuns:

Fa o ecografie

| 123456789asdfghjkl a răspuns:

Sunt fata am 17 ani....ecografie am facut nimic anormal