| Yo98 a întrebat:

Simt dureri in partea dreapta,mi-e teama sa nu fie apendicita,nu am alte simptome(greata,varsaturi, lipsa apetitului) (am mancat de-am rupt dimpotriva).Voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Buna!
Controlul medical iti poate spune mai multe.Nu iti fie frica! Doar te apasa usor si tu ii zici unde te doare.Insanatosire gravnica!

| Sabri23 a răspuns:

Poate fii o supraincarcare a sistemului digestiv (daca ai spus ca ai mancat mult) sau muschii.
Cel mai sigur e daca durerile persista sa consulti medicul happy.

Răspuns utilizator avertizat
| Yo98 explică:

Deci nu ar fi apendicita nu?