| RHCP a întrebat:

Acum o luna am facut petting cu iubita mea care este virgina si eu sunt la fel.NU ne-am dezvirginat si nici macar nu am ejaculat dar nu stiu ce este cu lichidul interseminal.
poate sa ramana gravida?

Răspuns Câştigător
| Mariaa11 a răspuns:

Daca nu a existat penetrare nu are cum sa ramana insarcinata.

3 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Categoric nu asa ca stai calmwinking

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Lichidul preseminal este un lichid care iese cu "ceva" timp înainte de ejaculare şi POATE conţine spermatozoizi - numărul lor DIFERĂ în funcţie de mai mulţi factori : nivelul de excitaţie ( înainte de a ejacula ), un eventual sex oral practicat înainte de penetrarea vaginală, etc. - şi POATE produce sarcină ( mai ales dacă se află în perioada fertilă ) DOAR în cazul unei penetrări vaginale!

Deoarece sunteţi virgini şi nu aţi avut contact sexual ( nu ţi-ai introdus penisul în vaginul ei ) NU are cum să rămână însărcinată!

| Bl4Ck4nG3LInTh3D4rCk a răspuns:

Normal ca nu... poti sta linistit