| RemusLipan96 a întrebat:

Salut am si eu o mare problema aseara mi-am tras-o cu iubita am dezvirginat-o si am ejaculat in ea din greseala dupa care imediat ea s-a dus sa urineze se poate sa ramana gravida cat de mare este sansa de a ramane? fundita

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Sa-si faca un test de sarcina si se rezolva problema. Asa e cel mai bine. Bafta!

1 răspuns:
| alexxxu a răspuns:

Din cate stiu eu chiar daca ejaculezi in ea dupa ce ai dezvirginato nu exista sanse sa ramana gravida:-s oriqm un test de sarcina si se rezolvatongue