| adelinutzul a întrebat:

Acum o luna mi-a placut putin de o fata si din cate vedeam eu credeam ca ma place dar nu avea curajul sa-mi zica, asa ca intr-o zi i-am ca o plac si daca as avea vreo sansa cu ea, iar ea a zis "nu prea cred" si atat. Mie putin mi-a pasat dar ar fi vrut sa lamuresc cu ea ca eu nu o plac mult si ca vreau sa ramanem prieteni, asa ca i-am bagat id-ul in lista de mess, iar cand i-am zis ca sunt eu mi-a dat ignor si nu a vrut sa vb si nici pe afara nu a vorbit cu mine, iar eu orgolios din fire am lasat lucrurile asa.Sa zicem ca nu-i placea de mine mai mult ca un prieten dar puteam sa imi zica si ramaneam doar prieteni.As vrea sa aflu parerile voastre.

2 răspunsuri:
| adelinutzul explică:

Si inca ceva, eu ma gandisem la 2 variante:1)ca nu ma place deloc si nu mai vrea sa aiba de a face cu mine crezand ca eu o plac mult2) ca ma si ea dar nu vrea sa se incurce cu mine deoarece nu e pregatita sau ii e frica.Asta sunt variantele mele, astept comentari

| mirabela6471 a răspuns:

Pai nu stiu daca pe tine te ignora vorbeste cu un prieten s vorbeaska cu ea in locul tau sau incerci sa te duci tu la ea si sa lamuriti lucrurile este pacat sa o pierzi credem si eu am avut aceiasi problema