| Giulia97Anna a întrebat:

Deci imi placea(si inca imi place) de un baiat din liceu cu mine.Eu sunt a 10 si el este a 11.Este pe jumatate turc si pe jumatate roman.Este blond cu ochii albastrii,moartea mea love struckbatting eyelashes.Nu stiu ce naiba am vazut la el,dar nu mi-l pot scoate din minte.O colega de-a mea vorbeste cu o colega de-a lui, si eu ii ziceam sa-i zica ca este o fata in clasa a 10 care ii place de el.Eu il vedeam zilnic dar nu puteam sa ma bag in seama cu el,eu fiind o fire timida, nu puteam sa fac altceva decat sa ma uit la el.Am vorbit o singura data cu el,si asta s-a intamplat pe facebook,dar nu parea sa fie interesat de discutie sad. Miercuri colega mea a venit si mi-a zis ca a vorbit cu colega lui si el i-a zis ca nu ma place broken heart.Eu prima data nu am crezut,am presupus ca este o gluma,dar era adevarul crying. Am inceput sa fiu foarte trista si dezamagita,eu mereu am avut ghinion sa zicem la capitolul dragoste.Daca cuiva ii placea de mine,mie nu-mi placea de el,daca imi placea de cineva,acea persoana nu ma placea crying. Acum incerc sa-l uit sa sa-mi caut alt baiat,dar nu pot,nu pot sa-l uit, imi aduc mereu aminte de el.Voi fetelor ati patit asa? Ce ati facut?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Odata tare de mult asa eram si eu -dar cineva a spus asa -Uita-te intai cine esti ca sa vezi cine ti se potriveste-Gandeste-te si apoi mai vb -cat despre amici si iuubit e o mare prostie, cel mai oki vb face to face dar nu in preajma lor ci incearca sa obtii un date cu el in Oras.Macar incearca daca spui ca esti dupa el moarta -nu cred ca ar trebui sa lasi sa se vada asta happy.Vb cu el si vei afla raspunsul-Stii,baietii ca si fetele sun imprevizibile,astazi te plac maine cine stie cum ai prinde pofta sa fie cu tine sau sa se ia la harta -asa sunt educati si tine cont ceva foarte important daca esti atenta :Noi putem sa nu vrem sa fim cu ofata nu numai pentru ca nu ne place de ea (poate sa fie frumoasa)dar ne intereseaza si cum se comporta, imbraca, atitudine, sociabilitate, etc.par lucruri aiurea dar daca te analizezi poate asta sa fie un motiv pentru care respectivu sa nu stea cu tine happy!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte de toate, trebuie să-ți faci curățenie în sentimente!
Pa, pa.

| thalyslly a răspuns:

Am trecut peste

| Giulia97Anna explică (pentru thalyslly):

Cand ai intalnit alt baiat?

| thalyslly a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite de ce sustin eu in gura mare ca relatiile de la scoala sau intre colegii de clasa nu sunt bune, i-ai spus unei colege care i-a spus altei colege si nu mai stiu ce-ai mai scris acolo, numai asa te faci de ras, de ce? din cauza barfei care sunt sigur ca exista

| Foxyyyy a răspuns:

Am patit doar in cazul in care respectivul era deja cu cineva.

| Giulia97Anna explică (pentru Foxyyyy):

Asa am patit si eu, dar nu acum, cu alt baiat.El este singur.

| Foxyyyy a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Pai cei pe care i-am placut eu, au venit singuri la mine, nu-mi place sa abordez eu. laughing Asta e, nu te poate placea toata lumea si nici nu trebuie sa o faca.

| Giulia97Anna explică (pentru Foxyyyy):

Asa e, tu ai noroc ca baietii pe care ii placeai veneau la tine.As vrea sa fie asa si la mine sad, nu inteleg chiar atat de urata sunt?! Iti trimit o poza cu mine si imi spui ce crezi?

| Foxyyyy a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Trimite-mi,o sa-ti spun o parere sincera. Nu sta totul in aspect, deloc chiar. Dar la prima vedere asta conteaza.