| Pufi02 a întrebat:

"Adevarata iubire incepe de acolo de unde tu nu mai astepti nimic in schimb". (Antoine de Saint-Exupery)
Pro sau contra.Argumente! Cel mai bun rapsuns Fundabatting eyelashes si celelalte voturilove struck

Răspuns Câştigător
| olijertiu a răspuns:

De obicei dragostea apare cand te astepti mai putin si de la persoane de la care nu te-ai fi asteptat niciodata. Acea persoana poate fi una pe care nu ai vazut-o niciodata, una cu care te certi mereu sau una pe care o placi. Tot ce trebuie sa faci este sa fii rabdator cu soarta, caci Dumnezeu are ceva pus deoparte pentru toata lumea si sa te bucuri cat poti de mult de ceea ce primesti caci nimic nu e vesnic in afara de Dumnezeu. In sinteza, am vrut sa spun ca sunt de acord cu ceea ce a afirmat Antoine de Sant-Exupery deoarece am simtit si eu pe pielea mea. ^^