| Fermecatorul_Ionut_1905 a întrebat:

Ai face-o cu un tip virgin, eventual un licean sau un proaspat absolvent de liceu?

11 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Prefer un partener stabil happy

| Bianca1001Bia a răspuns:

Daca am fi impreuna da

| mihai69 a răspuns:

Dacă el vrea, de ce nu?!?

| AirănMeidăn a răspuns:

nu si daca are username-ul "fermecatorul_ionut"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ar fi crezut ca poti descrie un om, in atat de putine cuvinte!? As fi socat sa existe vreo fata care sa raspunda "Nu" dupa o astfel de caracterizare!

| Hitback a răspuns:

Cel mai probabil as face un meci de fotbal cu el sau eventual un pes.(ce inseamna virgin?)

Ps laughing))

| NH4OH a răspuns:

Bună.
Eu sincer nu, pentru că sunt șanse mai ridicate de a rămâne gravidă, adică el este mai stângaci și lucruri de acest gen.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NH4OH):

Trebuie sa inceapa de unde, nu? laughing
altfel cum invata

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Undeva"

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, bineînțeles că știu, dar să nu fiu eu aia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NH4OH):

Ete na. asa zic toate laughing. tu daca nu stii nu cred ca se plange vreun baiat, sau cel putin nu aia care nu te vor doar pentru sex. ala care cauta aventuri cauta si el experta asa cum vor fetele ca tine.