| catutzza a întrebat:

Ai noapte l-am visat pe baiatul pe care il iubesc cel mai mult dintre toti. ziceti-mi ce se intampla cand visezi persoana iubita?//?

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,
Eu am citit că dacă visezi persoana iubită, ea se gândeşte la tine sau nu poate dormi din cauza că ii este dor de tine.

| mary4567 a răspuns:

Atunci cand il visezi inseamna ca te-ai gandit mult la el, iar el a adormit cu gandul la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei nu se intampla nimic. faptul ca te gandesti la el peste zi, te face sa il visezi noaptea... tongue

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Nu se intampla nimic happy il visezi pentru ca e in prezentul tau si il iubesti, si iti petreci timpul cu el happy e doar simpla iubire si din viata de zi cu zi, and. poate chiar il iubesti cu adevarat happy