| lacrima15 a întrebat:

Hey care stie cum e cu visurile? De ce visezi de rau mai multe ori? Dar nu acelasi vis? Eu tot mi-am visat persoana iubita! Fundita!

Răspuns Câştigător
| adry2001 a răspuns:

Oricum nu inseamna nimic. daca visezi de rau este din vina filmelor de groaza, sau poate te-ai gandit peste zi la ceva de rau sau poate ai vazut o stire cu morti sau stiu eu ce. Daca visezi de bine este din cauza ca ai fost foarte calma peste zi, te-ai culcat calma, si poate te-ai gandit la lucrul/persoana pe care ai visat-o. Funda?

3 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Doar pentru că te gândeşti prea mult la ea. Eu tot îmi visam un prieten, tot chestii rele, dar nu s-a întâmplat nimic.

| LivingLouder a răspuns:

Poate ca acele vise semnifica ceva dar tie ti-e frica de ele. E ceva normal sa ai asemenea vise

| Megan312sweet a răspuns:

Daca visezi urat ingearca sa adormi fiind foarte calma si trebuie sa mananci cu trei ore inainte de culcare.