| BeAuTyDeMi a întrebat:

am vista azi noapte pe baiatul pe care il plac (nu stiu daca el am place). am visat ca eram iubita lui si ca el ma placea... e vreun semn? ce se va intampla? oare voi fi cu el cand voi fi mai mare? mersihappyhappyhappy:X:*

3 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Sunt vise nu le da crezare, daca vrei sa fi cu el, actioneaza, dar cred ca esti destul de mica, daca speri sa fi cu el cand vei fi mai mare, pana vei creste vei alti baieti cu care sa iti inparti iubirea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei se intampla invers in realitate

| pinkdark a răspuns:

Da mi s-a intamplat exact aceeasi chestie chiar aseara.