| Vodkaderomania a întrebat:

Ai putea sa convingi o fata de 15 ani sa facă sex cu tine?
Dacă da cum?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca ar putea exista o anumita posibilitate de a reusi sa o convingi prin comportament, stil si discutii axate pe ''tema'' urmarita. big grin

| Sofer a răspuns:

Cu o masina precum bmw o atragi dar sa ai si ceva bani.

| Ralena a răspuns:

Daca nu a implinit 15 ani, dupa ce ca trebuie' sa o convingi si pe ea, dupa aceea va trebui sa convingi si instanta ca esti nevinovat.

| LionTrap a răspuns:

Cum convingi o fata de 15 ani (trebuie sa ai bani multi si BMW ultima generatie )

| Dumy1717 a răspuns:

Ai putea, dar sfatul meu ar fi sa alegi o fata 16+

| AlinaSardinadincluj a răspuns:

Depinde cati bani ai si ce varsta ai. Daca ii arati contul de Facebook o sa te placa

| sara0234 a răspuns:

Ce intrebare e asta? Ce raspunsuri sunt astea?!?!?
Daca ai mai mult de 18 ani, eu spun sa zici pas si sa treci peste.
Nu trebuie sa o convingi, trebuie sa vrea ea!