| anonim_4396 a întrebat:

Mum sa convingi o fata sa faca cu tine sex?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrei sex la comandă, apelează la prostituate!
Te frământă mult sexul pe tine!
Pa, pa.

| Eaaaaa a răspuns:

Nu cred ca poti sa o convingi! Asteapta sa fie ea pregatitaa.:*

| Doar1îngeR a răspuns:

Nu o convingi. O lasi sa vrea ea chestia asta.Si in plus... daca nu tii la fata respectiva si vrei doar sa o ai in pat si apoi pa...mai bine las-o in pace si fa-ti un control.

| GMan_3569 a răspuns:

Fata nu se convinge...Asa ziceam si eu pana acum 2-3 saptamani pana am facut-o prima data.Credeam ca pot s-o fac cu cineva apoi gata totul s-a terminat intre noi. Nu e asa trebuie sa fii impreuna cu cineva ca sa poti face sex.Si esti responsabil de ceea ce faci, sa nu o lasi insarcinata, ok? Foloseste prezervativul! Recomand Durex Extra Safe

| Dudă a răspuns:

Du-o acasă la tine şi pune-i melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=jl_3oeQ3lZw
Dacă nu merge, ameninţ-o cu un satâr. Merge mereu. :>

| ghita1996 a răspuns:

Du-te fa

| ghita1996 a răspuns:

E E E inseamna ca treba sa stau sa astept sa aiba 16 ani mai bine e ideia cu wiski si...