| Nimfy a întrebat:

Ai vrea ca prietena ta sa fie nimfomana? Si daca nu zi mi ce anume te deranjeaza la sexul in excess?happy

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Nimfomania e o boala, femeia nu se simte satisfacuta, indiferent de cat sex ar face, in plus ii este aproape imposibil sa fie fidela.
Sa ai un libido mare, e alta treaba.Sexul nu e niciodata in exces atunci cand si restul lucrurilor pe care se bazeaza o relatie nu sunt neglijate sau cat timp nu-ti afecteaza restul vietii.Atunci cand tot ce faceti impreuna e sex sau cand ajungi rupt pe la servici/scoala, e totusi o problema.laughing

5 răspunsuri:
| BoBoLiNo92 a răspuns:

Sincer nu as vrea happy Sexul exagerat nu`i bun straight face

| AngelSpeed a răspuns:

Eo unul nas vrea nu-mi place sexul de loc :-&big grin

| Florin_6699 a răspuns:

Imi place laughing

| aurik a răspuns:

Imi plake

| mihaikoko a răspuns:

Da,mi-ar placeawinking...de unde esti Nimfy?