| voi a întrebat:

As vrea sa cunosc o nimfomana? oare o voi gasi

11 răspunsuri:
| elena a răspuns:

O s-o gasesti negresit, dar va fi una virtuala.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mai insista, poate o gasesti.

| Barajag a răspuns:

Eu eu eulaughing... ufff, ai cautat mult?

| Encore a răspuns:

Te ajut sa gasesti si facem 50 / 50? rolling on the floor
Glumesc!

| lacrimi a răspuns:

Le-ai facut pe toate, si asta iti mai lipsea, nu?

| death a răspuns:

Nu e indicat. Nimfomania se manifestă prin dorinţă neostoită de a face sex, însă fata nu simte plăcere. De asta vrea tot timpul. Şi dacă nu simte nimic e ca şi când ai face-o cu gaura din gard sau cu mâna. Şi, după două zile, ajungi la reanimare, la Shaorma intravenos. Mai bine o obsedată sexual.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Cunosc eu una smugsmugsmug laughing) este chiar vecina mea laughing si e bunaasmugsmug 1.70 si 95 de kg smugsmug eh? te risti? smug

| Haruka a răspuns:

De ce vrei o nimfomana? O fata normala nu-ti ajunge?

| stealthb a răspuns:

Careful what you wish for...

| FoXy a răspuns:

Iati un carton scrie pe el"caut nimfomana!" agata`l de gat si aseaza`te in mijlocu strazii si blocheaza circulatia..si sigur vei gasilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa te sinucizi? laughing