| Andrei19_7761 a întrebat:

am o probema, prietena mea e nimfomana si toata ziua buna-ziua vrea sa-mi faca felatie.Ma trezeste din somn la 3 dimineata ca are chef... e teribil. Ce sa fac? ajutorrrr

Răspuns Câştigător
| alexootza a răspuns:

Nu o scapa, o sa o regreti. Te asigur!

10 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Pune id-ul ei aici, o rezolva TPU- ul laughing

| necunoscut22 a răspuns:

Buna prietene daca ai o atsfel de prietena dai cat i cere pana o saturi sau daca te-ai saturat de ea dai drumul si cauti una mai domoala si cu un pic de simt.

| Marius21George a răspuns:

Saracul...Si tie tare nu iti place laughing))

| Marius21George a răspuns:

Saracul...Si tie tare nu iti placeeee laughing))

| cavalerul11 a răspuns:

Si ti-e nu-ti place frate asta da prietena eu nu m-as satura de o fata ca ia niciodata

| stf a răspuns:

Pfff...mai dao si tu pe la alti laughing daca te-ai saturat

| blanOs a răspuns:

Spune-i sa ma contacteze!

| Obbsesive a răspuns:

Schimb.olaughing)!

| skatepark a răspuns:

Dai un cos plin cu banane sa-i ajunga... rolling on the floor))))))

| joegogu a răspuns:

Ferice de tine.m-ai da-o si tu pe la altii.