| RAY a întrebat:

Ai vrea sa faci sexting cu cineva necunoscut?
https://forms.gle/x2bDN1j9qDvbfrHk6

13 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu degeaba a evoluat creierul, deci, nu.

| Celcestietot a răspuns (pentru Celcestietot):

Am uitat sa mentionez ca sunt baiat laughing

| RAY explică (pentru Celcestietot):

Partea aia e aceleași ca acum 8 milioane de ani, le mai citesc pe uni, ca intelectuali pun preț pe caracter, cica doar needucați apreciază fizicul, desigur ca sunt ipocriți, erecția ta e cauzata de fizicul femei, sanii nu de sufletul ei

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Dar s-a mai micsorat in timp din cauza eficientei. Daca tu personal nu ai avea nicio problema, ai face-o cu cea mai sexy vrajitoare gypsy laughing?

| RAY explică (pentru Celcestietot):

Eu ce am scris

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Deci nu ai nicio problema cu caracterul ei? Ok.

| RAY explică (pentru Celcestietot):

Daca e vorba de sex nu, daca e vorba de o relație contează si de caracter, dar de multe ori le trecem cu vederea din iubire, nu doar despre sex e vorba, mie îmi place o fata sa fie glumeață, sa o ducă mintea, pentru mine ceea perfecta e Anisia

| Hammurabi a răspuns:

Auzi, ți-au dat ăștia codul de acces al microcipului din vaccin și acum vrei să ne storci de informații? laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Omule nu exista preluare de date

| Fatadezahaaar a răspuns:

Cu necunoscutii mereu e mai fun decat cu cineva pe care l cunosti, parerea mea

| RAY explică (pentru Fatadezahaaar):

Corect

| RAY explică (pentru Fatadezahaaar):

Dar pe gratis nu vrea nici una

| Fatadezahaaar a răspuns (pentru RAY):

Daca ai functia de mesaje, da mi mesaj in privat si discutam mai mult pe subiectul acesta