| Mimo2 a întrebat:

Ajung 14 cm?
Acum dintr-un punct de vedere realist.
Poți satisface o femeie cu un penis de 14 cm?
Vreau răspunsuri și de la femei.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Satisfacerea femei incepe de la creier nu de la vagin, sa stii pe viitor

| Violleta2022 a răspuns:

La 14 cm este un penis mic spre mijlociu si nu in asta consta satisfactia unei femei!
Un penis mare si gros are sanse sa satisfaca vaginal, daca si barbatul stie ce sa faca cu el. Daca barbatul nu stie ce-i ala preludiu si dupa aceea termina in 5 minute sau mai putin, femeia aia nu va avea niciodata un orgasm vaginal, pentru ca nu apuca sa ajunga la el, indiferent de cat de dotat este barbatul.

| Emilian65 a răspuns:

Da, poți satisface orice femeie.

| LPCTSTR a răspuns:

Rămâi cu ce te-a înzestrat Mama Natură.

| CodrutElian1990 a răspuns:

De ce numai de la femei?
Da, poti, cu exceptia unora, foarte putine la numar. Un penis de 14 cm lungime se incadreaza in cele normale.

| Emma30555 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji

| Dalmore a răspuns:

Nu conteaza marimea. Conteaza sa stii ce sa faci cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu gandesti logic? Femeile cand se masturbeaza, cum ajung la orgasm cu un amarat de deget? Tu cu 14cm nu ar trebui sa ai probleme. Invata sa folosesti ceea ce ai. Poti sa o ai cat calul, asta nu te face expert in dormitor.

| CdeMetal a răspuns:

Da, poti, degeaba il ai mare daca nu stii cum sa il folosesti.

| Shimozukushiki a răspuns:

Tu nu o să ai oragasm nici cu una de 20, darmite cu una de 14