| alexsaxx2323 a întrebat:

Ce marime a unui penis poti Satisface in totalitate o femeie?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

80 cm

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa ai si 2 metri, daca nu stii ce sa faci cu ea mai bine ti o bagi in ureche si te deghizezi in pompa de benzina

| Oana92 a răspuns:

Doar marimea nu va satisface o femeie niciodata, nu am auzit de vreo femeie care sa aiba orgasm cand priveste un penis mare. Detinatorul penisului are responsabilitatea de a satisface in totalitate o femeie si o poate face indiferent de marime. Asta bineinteles daca stie sa isi foloseasca instrumentul din dotare...

| Lawliet14 a răspuns:

Nu stiu, dar specialistii spun ca minim 12. Bine, galeti nu poti, nici macar cu unul peste medie. laughing

| Anonimuserr a răspuns:

Răspuns clar.
Nu contează mărimea. Este irelevant acest aspect crede-mă. Şi unul mic este foarte eficient pentru satisfacerea partenerei.
În general vaginul se muleaza după forma penisului, dar intr-o oarecare masura contează şi marimea, cel mai important e să stii sa-l folosesti. Evident acum doar nu o avea 5 cm.

| LauraHM a răspuns:

Chestia asta nu conteaza deloc. Daca fata nu este atrasa de un baiat chiar nu conteaza cat de mare are penisul, nu se v-a simtii bine cu el. Atata timp cat exista atractie si dorinta sexuala nu conteaza marimimea.