| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati`ma si pe mine cu o parere:d.
Deci, am cunoscut un baiat la botezul unei f bune prietene de familie [tatalui lui este casatorit cu femeia la care am fost la botez, adica la mama lui vitrega]. deci, acolo toate bune si frumoase. el un golan, tatalui lui stie ce fel de pers ii [adica e golan, se ocupa cu tot felul. intelegeti voi acum] la botez cand m-a vazut prima data a zis ca sunt frumoasa ca sunt "buna". mama a plecat mai devreme la rugat el pe prietena noastra de fam [adica pe mama lui vitrega] sa ma conduca el acasa. Mia povestit o gramada, si lucruri, pe care nu le stie nimeni. a avut incredere in mine din prima.
a doua zi dupa botez, ne-am dus la fetita nou botezata acasa [el sta singur in apartamentul tatalui lui] si cand m-a vazut parinti lui au ramas socati. i`au zis ca de ce am venit cu el. ca poate imi face ceva, ca ei nu vor sa se certe cu parinti mei din vina lui si dinalea. Bun, nu mi-a pasat de ce ziceau ei. il placeam destul de mult. Dupa scena asta el nu ma mai sunat o perioada destul de lunga de timp.
a venit ziua unei prietene, si eram la ea acasa si eram pe mess si am intrat pe el si l`am intrebat ca dc nu mai vorbeste cu mine, ca s-a suparat pe mine si a zis ca nu doar ca nu am avut timp.
mai inspre seara, au venit niste prieteni acolo unde eram, si am baut putin. si vorbeam cu el prin mesaje. am vorbit o gramada, si tot zicea ca de ce nu pot sa fiu langa el, ca ii e ciuda ca nu pot fi langa el, si ca el cand m-a vazut pe mine prima data a vrut sa se combine cu mine, iar eu ii ziceam ca as vrea sa il sarut, si imi spunea ca si el, imi mai zicea ca sa vin odata in oras[eu eram la tara la prietena mea la ziua ei] ca se vor schimba multe intre noi. si chestii de genu asta.[era si el baut]
m-a facut sa`mi fie si mai drag. mi-a facut sperante. a trecut o vreme, si am venit in oras, ne-am intalnit, si era schimbat nu mai era cel cu care vorbisem prin mesaje, nici nu se uita la mine, vorbeam banalitati. si nu l`am mai sunat, dar nici el nu a facut-o.
m-a sunat acum cateva saptamani sa mergem sa ne plimbam. am acceptat si am mers. am vorbit cateva chestii banale cum ar fi "ce a mai facut" si din astea. mi-a naruit toate sperantelestraight face.
acum voi ce ziceti, oare vreodata m-a placut. sau era doar alcoolul care ii "spunea" sa imi zica chestile alea ce mi le-a zis.
in momentu de fata iar nu mai vorbeste cu mine, si mi-am propus ca nici eu sa nu mai vorbesc cu elbig grin.
deci, voi ce ziceti, m-a placut vreodata, sa`mi iau gandu de la el sau sa mai incerc?
[am incercat sa ma apropiu de el. avea multe problema i-am fost alaturi, dar nu crd ca a bagat de seama.]
P. S: scuze ca am scris atata, dar am vrut sa intelegetibig grin.
ajutati-ma cu un sfat va rog, dau si fundahappy

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Sincer mie mi se pare ca a vrut cu tine doar un pic de distractzie. poate in seara aceia daca ai fi fost in oras ar fi vrut sa te caute,iti cam dai seama dc te voia mai mult langa el?
nu-i vorba ca el ar fi fost mai golan,dar si asta conteaza,mai ales ca el sta singur intr.un apartament.u te-ai gandit vreodata cate fete a urcat el acolo? sau ma rog... daca te-ar fi placut atat de mult te-ar fi cautat mereu! te-ar fi sunat sa iesitzi impreuna,sa va plimbatzi...
orice drac,daca are langa el o femeie cu cap se cumintzeste pana la urma!
faci bine ca nu-l mai suni si ai decis sa nu mai vb cu el, daca intr-adevar are ceva pentru tine o va face el daca nu altul la rand, baieti mai sunt big grin!
succes!

3 răspunsuri:
| aliybella a răspuns:

E genul ala de baiat care are aere "sunt prea frumos" poate te-a placut la inceput dar vroia doar sex asa ca parintii lui te-au indepartat sa nu cazi in ghearele lui, probabil avea si vrajeala din aia maxima in el. deci cand mai intalnesti baieti din astia nu iti mai face sperante, gandeste-te ca vor numai sexwinking

| Reek54 a răspuns:

Alcolul asta...ce face din oameni, ii face mai dragastosi laughing, vezi?, de'asta m-am lasat eu. oh go on

| ely_9328 a răspuns:

Pai eu zic ca poate te'a placut putin sau doar a gasit in tine o persoana pe care sa se descarce...ca sa aflii daca te place fi mai indiferenta cu el sa vezi daca insista... poate e invatat ca fetele sa apeleze la el si nu el le ele. Poate ca si el vrea sa faca asa cum iti zic eu tie, adica sa fie indiferent ca sa vada daca insisti.Tu ca sa iesi cu el in oras daca te mai invita din nou nu te lasa prea usor convinsa, prima data zii ca nu ai de ce sa iesi, deoarece el nici nu mai vorbise cu tine o perioada de timp.Il trebi daca ce crede el? Daca tu esti un obiect cu, care vorbeste cand vrea el? Si asa o sa vezi.Cred ca ti'am fost de ajutor. SUCCES!