| VioLa12 a întrebat:

Ajutati-ma va rog, am impresia ca iubitul meu e indragostit de cea mai buna prietena. Ce pot face?! Vriun sfat ceva? sad

2 răspunsuri:
| Marya6329 a răspuns:

Pai ca sa afli sigur ar trebui sa il intrebi si vezi cum reactioneaza, il cunostii nu? stii cand minte si cand nu. Daca iti recunoaste ca o place m-ai bine despartrte-te de el...va fi mai bine.Iar daca iti demonstreaza ca nu o place va puteti continua relatia; dar daca vrei sa fi sigura pune-o pe prietena ta sa se dea la ea, daca accepta inseamna ca o place daca nu nu

| ramonyk93 a răspuns:

Incearca sa ii lasi singuri pe aman2 undeva si vezi ce se intampla