| akdnvhgbdnrjdusidp58frnasloprtedcbslehdp45rtsamdnf a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un sfat sunt indragostit de cea mai buna prietena a iubitei mele ce pot face?

12 răspunsuri:
| micutsa19 a răspuns:

Le lasi pe amandoua,,, incearca sa intelegi ca asa nu o vei rani doar pe pr ta, le vei face pe aman2 sa se certe daca vei avea o rel cu pr iubitei tale si asta nu e bine pune'te doar putin in locul lor si nici sa continui cu iubita nu vei fc bine,,,cf o saruti/tii in brate/de mana pe ea si te gandesti la cealalta mai mult te vei chinui si uh si ea,,,mai bine le lasi,,,parerea mea,,, mi'ai cerut un sfat eu ti l'am dat,,, acum faci ce stii uh ca e mai bine,,,
baftawinking

| akdnvhgbdnrjdusidp58frnasloprtedcbslehdp45rtsamdnf explică (pentru micutsa19):

Multumesc foarte mult am sa incerc sa fac si asta parerea mea e ca un sfat de la o fata pentru fete e mai bun mersi inca o data

| Sn1p3r a răspuns:

Nasol.Dar prietena iubitei tale ce simte pentru tine? Si gandeste te ca o sa o ranesti si pe iubita ta... Funda?

| WillWright a răspuns:

Asculta-ti inima, ea iti va spune ce po sa faci
Succes

Răspuns utilizator avertizat
| cony1226 a răspuns:

Lasa-le pe amandoua. Daca te bagi pe cea mai buna prietena a ei se vor certa din cauza ta, mai mult rau faci. Termina!

| akdnvhgbdnrjdusidp58frnasloprtedcbslehdp45rtsamdnf explică (pentru cony1226):

Sa stii ca m-am gandit la asta mersi mult de sfat

| razvy92vv a răspuns:

Parerea mea sa iti asculti inima incearca sa afli daca si ea te place dar nu fa nimic pana nu esti sigur ca te place si nu alerga dupa 2 iepuri ca nu prinzi niciunul sper ca am ajutat funda?

| akdnvhgbdnrjdusidp58frnasloprtedcbslehdp45rtsamdnf explică (pentru razvy92vv):

Iti multumesc ffff mult de sfat am sa pun in aplicare ce miai zis

| andraelena1 a răspuns:

Mergi pe blat! esti baiat, nu se va prinde nici una. Succes!