| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma, va rog! Am instalat Nokia Suite si am dat update la software. si acolo zicea sa nu inchid telefonul dar s-a inchis singur, apoi a pornit singur si mi-a cerut codul pin, l-am bagat apoi mi-a spus pe pc ca nu trebuia sa opresc si sa reinstalez.si nu mai mergea.si acum cand vreau sa intru in nokia suite nu mai merge zice sa opresc upgrade-u ala... si nu stiu cum! pentru ca mai nou si telefonul imi face fite. nu mai merg browserele pe el si la apeluri la fel. mentionez ca am nokia c3. scuze pentru categ sad

1 răspuns:
| Catalin_Adrian_Neagu_1989 a răspuns:

Pai incearca si tu sa dezinstalezi Nokia pc suite si mai incearca odata update