| Adrian_Alexandru_1996 a întrebat:

am un Nokia c3-00 si am uitat codul de siguranta care mi-l solicita la pornirea telefonului deoarece nu l-am mai folosit multa vreme
si cand l-am pornit dupa o perioada de 3-4 luni mi-a cerut codul de securitate... am incercat in Nokia suite dar nu il citeste pana cand codul nu este inserat si telefonul sa porneasca in totalitate
am incercat diferite programe dar la fel... nu citesc telefonul pana nu il pornesc ma puteti ajuta cu ceva?
va multumesc

1 răspuns:
| ion933 a răspuns:

Trebuie sa mergi la in centru specializat