| alex97ang a întrebat:

Am un nokia n73 si am dat software update cu pcsuite. La un moment dat s-a deconectat cablul si s-a inchis telefonul. Acum nu mai merge nici sa il pornesc, l-am bagat la incarcat.nici nu imi arata ca se incarca... Ce sa fac? Multumesc!

3 răspunsuri:
| alex97ang explică:

Ofer funda!:d

| Inspiratie a răspuns:

A facut backup inainte de update daca e Nokia PC Suite. Scoate bateria telefonului, adaug-o, deschide telefonul. In caz contrar trebuie sa mergi la un service sa iti instaleze softul manual

| alex97ang explică (pentru Inspiratie):

Nu am nici o idee. I-am dat sa imi faca update la soft, a descarcat noua versiune, si dupa 2 minute s-a deconectat dintr-o data.Am scos si bateria, dar degeaba. nu imi mai pornestestraight face