| stefan1707 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine am o prietena si vreau sa ii dovedesc printr-un gest ceva ca tin la ea si o iubesc, dar nu am nici cea mai vaga idee ajutati-ma! va rog!

Răspuns Câştigător
| BolonitZze a răspuns:

Daca vrei sa fie mai spcial, intr-o oarecare zii, fa-ti timp liber si scoate-o in oras..plimbati-va,fii cat mai romantic si intr-un moment cand esti tu sigur arata-i ce simti cu adevarat pentru ea.o sa se simta foarte speciala stiind ca tii cu adevarat la ea si ca o iubesti.Mai pe la sfarsit ofera-i unul, sau mai multi trandafirii rosii(dar ai grija sa fie rosii, o culoare inensa), din punctul meu de vedere florile fac cat 100 de alte cadouri, chiar daca se ofilesc dar raman in inima.
Si iti mai spun un lucru, esti baiat.voi faceti primul pas primii(si pe restul, normallaughing ) Nu trebuie sa iti fie frica pentru ca nu ai de ce.
Sper ca te-am ajutat:*

Fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| BolonitZze a răspuns:

Spune-mi te rog mai intai ce fel de fata este ca sa iti pot raspundewinking

| stefan1707 explică (pentru BolonitZze):

Pai ii plac baietii cuminti dar ea nu e asa e mai nebuna.nu stiu cum sa iti zic tine foarte mult la mine dar eu nu stiu cum sa ii arat
In fiecare luna de ziua noastra ne facem cate un cadou dar acum nu stiu ce sa ii pregatesc as vrea sa ii fac o surpriza asa nu sitiu cum sa iti spun un gest care sa dovedeasca, ca tin la ea foarte mult

| BolonitZze a răspuns (pentru stefan1707):

Daca vrei sa fie mai spcial, intr-o oarecare zii, fa-ti timp liber si scoate-o in oras..plimbati-va,fii cat mai romantic si intr-un moment cand esti tu sigur arata-i ce simti cu adevarat pentru ea.o sa se simta foarte speciala stiind ca tii cu adevarat la ea si ca o iubesti.Mai pe la sfarsit ofera-i unul, sau mai multi trandafirii rosii(dar ai grija sa fie rosii, o culoare inensa), din punctul meu de vedere florile fac cat 100 de alte cadouri, chiar daca se ofilesc dar raman in inima.
Si iti mai spun un lucru, esti baiat.voi faceti primul pas primii(si pe restul, normallaughing ) Nu trebuie sa iti fie frica pentru ca nu ai de ce.
Sper ca te-am ajutat:*

Fundita?batting eyelashes

| stefyandry a răspuns:

Ca sa ii arati ca o iubesti trebuie sa ii fi aproape si daca vrei sa faci si mai mult de ata trebuie sa fi spontan. Pe deasupra o poti uimi cu niste cadouri sau plimbari mai speciale. Cadourile pot fi manuale sau cumparate, dar dupa parerea mea daca vor fi manuale va observa ca peentru ea poti face orice, iar plimbarile pot fi intr-o zona verde, in care sa va jucati prin flori. Exista multe variante, aceea era doar o idee...Bafta! Ce parere ai de o funda? puppy dog eyes

| stefyandry a răspuns:

Dar mai e o problema...Pentru ai arata asta trebuie sa te orientezi si dupa caracterul ei!