| TiffanyTpu a întrebat:

I.am spus prietenului meu ceva ce nu i.o picat bine, ceva gen "ti rusine cu mine?" si s.a suparat a spus ca vrea sa ne despartim. cuum sa indrept asta pentru ca eu nu vreau sa.l pierd?! funda

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Nu mi se pare normala reactia lui...
Tu stii care este comportamentul lui, pentru ca il cunosti mai bine.
Daca tii asa mult la el, cauta-l si vorbeste-i deschis, dar ai grija sa nu pari disperata si sa nu il implori sa se intoarca la tine, ai grija sa nu le lasi calcata in picioare.
Succes!

3 răspunsuri:
| lexyy a răspuns:

Pur si simplu cauta-l si incearca sa clarificati situatia+ de asta nu se poate supara doar pentru o simpla intrebarehappyori chiar l-a deranjat(dar ar fi foarte exagerat, este doar o intrebare)ori a gasit motiv de despartire... daca vorbesti cu el si vezi ca nu-i pasa, lasa-l...fi aroganta e cel mai binewinkingfunda:d

| whitesensation a răspuns:

Prietenul tau vrea sa se desparta de tine si acum a gasit motiv, nu mai are rost sa te chinui daca dupa parerea lui nu poate trece peste chestia asta minora laughing) funda?

| Alexandra_Elisa_1990 a răspuns:

Incerca sa ii explici ca a fost doar o faza de moment si ca nu ti-ai dat seama ca il va rani atat de tare. Probabil este deranjat de faptul ca tu nu ai incredere in el... Poarta o discutie serioasa cu el, explica-i si fa-l sa inteleaga ca intrebarea ta aparent nevinovata nu a fost pusa cu intetie rea si ca ultimul lucru pe care ai vrut sa il faci a fost sa il pui intr-o situatie proasta.