| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Am 15 ani si un baiat m-a invitat la o intalnire, l-am refuzat fiindca nu am vrut sa ies cu el si apoi mi-a trimis un mesaj profund care m-a facut sa ii zic sa iesim dar sa mai vina si o prietena. Apoi el mi-a zis ca vrea doar noi doi si m-a intrebat din nou daca merg la intalnire cu el. Ce sa-i spun? Nu vreau sa ies cu el dar nici nu vreau sa-l ranesc!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa-i spui ca inima ta deja este data altcuiva si sa inteleaga ca momentan nu ii poti oferi nimic altceva decat prietenia ta.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Spune-i Da!
Macar ca amici explica-i, ca nu simti nimic fata de el!

| AnaCristea31 a răspuns:

Buna! Daca baiatul te.a invitat pe facebook si iti pare cam dubios eu zic sa il refuzi...doar vezi cate se intampla....insa daca e un baiat pe care il cunosti de mult timp poti insista sa vi cu acea pritena, iar daca el nu vrea..refuza si tu! Sper ca te.am ajutat. Fundaa? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns (pentru AnaCristea31):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baiatul vrea sa iasa cu tine nu cu tine si inca o fata. ori iesiti numai voi 2 ori numai iesi deloc

| ZodiacRO a răspuns:

Ii spui frumos, nu ai cum sa te obligi pentru ca acel baiat este slab de inger.