| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Am 15 ani si un baiat m-a invitat la o intalnire, l-am refuzat fiindca nu am vrut sa ies cu el si apoi mi-a trimis un mesaj profund care m-a facut sa ii zic sa iesim dar sa mai vina si o prietena. Apoi el mi-a zis ca vrea doar noi doi si m-a intrebat din nou daca merg la intalnire cu el. Ce sa-i spun? Nu vreau sa ies cu el dar nici nu vreau sa-l ranesc!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa-i spui ca inima ta deja este data altcuiva si sa inteleaga ca momentan nu ii poti oferi nimic altceva decat prietenia ta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baiatul vrea sa iasa cu tine nu cu tine si inca o fata. ori iesiti numai voi 2 ori numai iesi deloc

| Anonima0000000000 a răspuns:

Spune-i Da!
Macar ca amici explica-i, ca nu simti nimic fata de el!

| ZodiacRO a răspuns:

Ii spui frumos, nu ai cum sa te obligi pentru ca acel baiat este slab de inger.

| AnaCristea31 a răspuns:

Buna! Daca baiatul te.a invitat pe facebook si iti pare cam dubios eu zic sa il refuzi...doar vezi cate se intampla....insa daca e un baiat pe care il cunosti de mult timp poti insista sa vi cu acea pritena, iar daca el nu vrea..refuza si tu! Sper ca te.am ajutat. Fundaa? big grin