| ->Δииα<-...˩σʌɛ ʏσʋ a întrebat:

cryingAJUTOR! crying am avut un cont de yt si l-am sters iar acum vreau sa imi fac altu si nu pot. imi spune ceva de genu : "Ne pare rău, dar având în vedere informaţiile pe care ni le-aţi trimis, nu sunteţi eligibil(ă) să fiţi înregistrat(ă) la YouTube.com." cryingiar eu chiar vreau sa imi fac unul nou straight face ce as putea face happy rapidd funda+ voturi! scuze categoria dar am nevoie rapida de ajutor

2 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Ai putea să mergi la o prietenă/vecină ca să difere IP-ul şi să o rogi să te lase să te înregistrezi pe YouTube. Apoi să vezi dacă de poţi loga de pe calculatorul tău. Din cauză că ai şters contul, au înregistrat IP-ul şi probabil nu te mai lasă să creezi alt cont.

| AEC a răspuns:

Salutare mi se pare ca trebuie sa iti faci cont pe google si apoi pe youtube