| ScarryD a întrebat:

♥. Hei.TPU.Am mai intrebat. dar nu mi s. a raspuns.):. Incerc sa-mi fac un cot pe YouTube. dar cand dau pe accepta imi >zice~"Ne pare rău, dar având în vedere informaţiile pe care ni le-aţi trimis, nu sunteţi eligibil(ă) să fiţi înregistrat(ă) la YouTube.com.". Ce sa fac? Cum imi pot face cont sau macar imi poate face cineva. Funda+vot.big grin

Răspuns Câştigător
| whiterose26 a răspuns:

Buna.
Este posibil ca tu sa nu ai inca 18 ani impliniti, iar cei de la Youtube nu accepta conturile unor utilizatori sub 18 ani. Daca iti asumi raspunderea, poti face contul pe o varsta de 18 ani si gata.
Alta explicatie asupra problemei tale nu gasesc.
Numai bine si sper sa reusesti sa iti faci acel cont!:*

3 răspunsuri:
| anncky a răspuns:

Iti fac eu happy

| anncky a răspuns:

Sau incerarca din nou dar cu un an mai mic adica 1990 sau 1991. thinking
daca ai pus ceva de genul atunci poate ca nu iti accepta username.ul thinking ITi dau ID meu daca vrei sa iti fac contul

| xqDemiiLovato a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.happy
scrie si ca ai mai mult de 18 ani[pune an mai mic]
poate numele este deja luat
daca nici asa nu merge, incearca maine sau mai tarziuhappy
funda?batting eyelashes