| mariaWoW a întrebat:

SAlut! Cum pot sa imi fac un cont pe you tube? Imi scriu toate datele si dupa ce salveaza im spune asa:
Ne pare rău, dar având în vedere informaţiile pe care ni le-aţi trimis, nu sunteţi eligibil(ă) să fiţi înregistrat(ă) la YouTube.com.
Cine ma poate ajuta ii dau fundita+vot folositor.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai ce varsta ai trecuta in ID-ul tau?(adresa e-mail)! Unul din motive este varsta!

1 răspuns:
| KarmaPolice a răspuns:

Trebuie sa-ti faci si cont pe google ca sa ai pe youtube.Vezi ca o sa trebuiasca sa le dai si-un nr de tel pe care o sa ti se trimita un cod