| kittycat1999 a întrebat:

Ajutor! Imi place de un tip de la scoala si ne intelegem fffff bine dar nu stiu daca si el ma place sau vrea sa fim doar prieteni... Am nevoie doar de un sfat. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Roxxxannna a răspuns:

Daca nu ti-a propus niciodata sa fiti mai mult decat amici, fa tu primul pas. nu pierzi absolut nimicoh go on sunteti prieteni foarte buni si ar trebui sa inteleaga o astfel de intrebare. succes:*

1 răspuns:
| Originalone a răspuns:

Vezi si tu ce isi doreste acel om,saluta-l, intreaba-l ce face in timpul liber cu cine iese, daca poate sa iasa cu tine.
Is multe prosti care le poti incerca.