| TheToffyx a întrebat:

de ceva timp imi place de de un baiat de la mine din scoaala. si nu stiu daca si lui ii place de mine, as vrea sa-i zic dar mi-e frica sa nu ma fac de ras in fata lui, ne intelegem bine adica radem glumim... si mi-e teama ca daca ii zic ca imi place de el nu vom mai fi nici prieteni sad.
Vre`un sfat?:-s

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai nu`i spune direct fa`l pe el sa te vrea intr-un fellaughing stai prin preajma lui, trezeste`i interesul, fa`l pe el sa te caute etc., dar nu`i spune ca tu`l placi. sper ca te-am ajutathappy

| liiifeiispiiink a răspuns:

Normal ca avem sfaturiwinking! Spune'i! Nu poate fi nimic rau in a place pe cineva... poti sa ii spui ca tii la el si ca ai vrea sa stii daca el simte acelasi lucru pentru tine.Nu poate sa isi bata nimeni joc de sentimentele tale.Si daca de exemplu nu te place nimeni nu o sa o tina la nesfarsit cu x+y. O sa uite toti la un moment dat.Si daca te risti sa faci acest lucru si el te place, gandeste'te ce bine o sa te simti daca o sa fiti impreunahappyPoate ai sanse cu el si nu ai sa stii daca nu incercibig grin

Succes!

| mirella17 a răspuns:

Spune-i asta iar daca nu reactioneaza cum ai dori spune-i ca a fost o glumahappy